Medová detoxikační masáž

Působí velmi účinně proti rozvinutým nemocem, hodí se však i k zvládnutí stavu stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a nezdravým způsobem života. Odstraňuje toxiny z těla, aktivuje vnitřní orgány, zlepšuje stav imunitního systému, jehož zhroucení může mít za následek propuknutí mnoha nemocí. Škodliviny se během masáže vylučují do medu a spolu s ním se po masáži ze zad odstraní. Tato detoxikační masáž přispívá k oživení životní síly a vitality.

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje škodliviny z těla, které se nahromadily během života, a jeho léčivá síla působí pokožkou přímo na celý organismus. Obsahuje celou řadu důležitých minerálů a stopových prvků, vitamínů, proteiny a organické kyseliny.

Kdy je medová masáž vhodná?

Kdy vhodná není?

Při alergii na med, ekzémech, poškozené pokožce, v oblastech otevřených ran, při vysokém očním tlaku.

KINEZIOLOGIE BRNO

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.