Kineziologické kurzy Carol Ann Hontz PROMĚNY

 

Mentální zaostření

Komplexní ucelený výcvik v kineziologii.
Metamorphosies series/EDICE PROMĚNY od Carol Ann Hontz nabízí možnost dozvědět se o sobě mnohem více, než jste si mysleli.

Tento kurz je určen všem, kteří potřebují řešit své životní situace a problémy. Pro všechny, kteří se chtějí posouvat rychleji ve svém osobním rozvoji. Je určen také všem, kteří chápou, že duševní hygiena je stejně důležitá jako ta vnější. Za jeden tento víkend uděláte na sobě takový pokrok, který byste sami na sobě tvořili mnohem déle.

Kineziologický výcvik Proměny má více než 20 tématických bloků.
První kurz nazvaný Mentální zaostření, je základním úvodem do specializované kineziologie. Bez tohoto kurzu se nemůžete účastnit žádného dalšího bloku.

Na kurzu MENTÁLNÍ ZAOSTŘENÍ se naučíte používat svalový test, časovou regresi, práci s podvědomím a další techniky pro jemné odstranění stresu. Jinými slovy - naučíte se používat nástroje kineziologické profese, ať už pro práci na sobě nebo pro práci s Vašimi dětmi, přáteli či klienty.

První den se dozvíte více o funkci přední a zadní části mozku, pravé a levé hemisféře, naučíte se práci se svalovým testem a práci s podvědomou úrovní. Výklad je doplněn o praktické ukázky.

Druhý den se seznámíte s emoční sadou 6 esencí, které dokáží ihned aktivovat činnost pravé mozkové hemisféry, naučíte se 11 cviků k propojení pravé a levé hemisféry. Tyto cviky samotné i v propojení s konkrétní situací pomáhají tělu dostat do rovnováhy a naše vědomí do pozice volby a možností. Celý výklad je opět doplněn ukázkami a praxí.

kdy: 4.- 5.12.2021

Kde: Brno

Kolik: 3800,-Kč za oba dva dny

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování výcviku.

 

Můžeme mluvit - plánováno únor 2022

-          Pokračující dvoudenní kurz z edice Proměny. Je určen pouze těm, kteří mají za sebou vstupní kurz Mentálního zaostření. Jedná se o dvoudenní kurz, kde se podíváme na komunikaci. Tento kurz je zaměřen na odstranění bloků spojených se strachy z projevu. Každý může být vynikajícím řečníkem. Pokud pochybuješ, přesvědč se o svých schopnstech mluvit a projevit se.

Kde: Brno

Kdy: 19.2.-20.2.2022

Kolik: 3800,- Kč za oba dva dny

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování výcviku..

 

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.