Jste tím, kým si přejete být? Žijete život, který jste si vysnili? Děláte to, co Vás naplňuje? Podporuje Vás okolí? Co vidíte kolem sebe a co byste si přáli vidět? Co Vám říká Váš vnitřní hlas a co Vám říkají druzí? Máte vše v souladu? Ne? Potom, Vás srdečně zveme na interaktivní, tvořivý kurz

PŘIZNEJ SI                                                                                                                                                   

První krok je propojit v sobě kvality svých rodičů. V období dětství jsme si vytvářeli podobu sebe sama podle toho, jak na nás reagovalo okolí. Dále nám také říkali, jak bychom měli vypadat, chovat se, vystupovat. Znáte to? V období dospívání jsme se pokoušeli zjistit pravdu o sobě, protože už nastal čas být "autoritám" rovnocenný. Jenže většina těchto pokusů skončila v nepřátelství, nepřijetí a strachu ze ztráty. Proto jsme se raději stáhli do role, ve které jsme pro ty druhé přijatelní nebo do role, která je pro nás bezpečná.

 " Přiznejme si.." , že rozumět životu není snadné a někdy pochybujeme sami o sobě. Abychom lépe rozuměli a pochopili určité souvislosti, nejdříve potřebujeme objevit sebe sama. Pokud si přiznáme slabé i silné stránky, můžeme se učit, rozvíjet a růst.

Budeme mapovat různé roviny a časy našeho života, uvolňovat nepotřebné a doplňovat tím, co tam patří a co nás posune dále...

Připravili jsme pro Vás několik sobotních mini kurzů, díky kterým můžete objevit nové možnosti, skrytý talent, kvality, charakter a ještě mnohem více.

 

1. Kdo jsem

termín a: sobota 20.5. začátek ve 14:00 předpokládaný konec 18:00-obsazen

termín b: sobota 10.6. začátek ve 14:00 předpokládaný konec 18:00- poslední 3 místa

cena: 700,- Kč / osobu

místo: Brno

(kurz je pro maximálně 10 účastníků.  Je vhodný i pro děti od 10 let. )

Téma kurzu:

Každý z nás má v sobě 50% z matky a 50% z otce. Jsme spojením jejich jedinečností. Ovšem kdo z nás miluje své rodiče naprosto bezvýhradně? Jednoho z rodičů máme, možná, tak nějak radši.  Přiznejme si, že někdy nám jejich chování, vystupování nebo projev vadí/ vadil.  Dnes už možná méně. Naučili jsme se něco přijmout, a když teď máme vlastní děti, umíme se na některé věci dívat jejich očima. Jenže, jako děti jsme to viděli jinak. Řekli jsme si, že až budeme velcí, nebudeme jako oni. A opravdu jimi nejsme? Neodpíráme si tak určitou kvalitu, kterou popíráme, že máme?

Záměrem tohoto kurzu je podívat se detailněji na své rodiče a tím na sebe sama. Pokud něco odsuzuji, nedovolím sám sobě určité způsoby chování, které mi můžou v mnohém život usnadnit. Tak proč si ho dál komplikovat?

Budeme zapojovat intuici, rozvíjet kreativitu. Budeme kreslit, použijeme tarotové kary,  uděláme si rozbor charakteru….. Jednoduše - budeme si hrát a objevovat. 

Co potřebujete:

svou duši a své tělo, chuť a náladu hrát si a objevovat, barevné pastelky, velký blok A4, fotografii matky a otce, fotografii sám sebe. Dobrovolně si můžete přinést: fotografii své rodiny nebo těch, které máte rádi, talismany, amulety, šperky…

Jste zvědaví, jaké budou další stupně? Nechte se překvapit. Ale abychom Vás naladili, vidíme to takto: 1.kdo jsem 2.Kde jsem 3.Kam jedu 4.Čím jedu 5.S kým 6.Na jaký pohon 7.Navigace 8.Cesta.

Kurzem Vás budou provázet dvě zkušené ženy, proškolené především životem s více než 16 ti letým výcvikem

facilitátor, konstalační terapeut a odborný poradce pro rodinu a dítě: Mgr. Sylva Brillante (kineziologie, konstalační techniky)​                                                                                                                                  facilitátor a kouč: Kamila Slavíčková ( kineziologie, NLP, Bachova květová terapie )

Závazné přihlášky prosím zasílejte na email.: k.slavickova@volny.cz

Pokud se přihlásíte a nemůžete se z nějakého důvodu kurzu účastnit, můžeme po Vás požadovat částečnou úhradu za rezervaci místa.

www.kineziologiebrno.cz

 

Kurz: 25.-27.11.2016

Další zážitkový víkendový kurz je určen rodičům. Chcete pomoci svým dětem zvládat stres, zvyšovat jim sebevědomí a usnadnit proces učení? Chcete se naučit netradiční způsoby jak zatočit s nachlazením, teplotou, rýmou a umět pár udravujících cviků pro tělo i duši ? 

 

ŽENY ŽENÁM - tatínci a děti vítány - KOMUNIKACE BEZ PORAŽENÝCH

Proč ženy ženám? - Protože jsme tři úspěšné ženy, které se chtějí podělit a předat to nejlepší ze sebe těm ženám, které občas pochybují o svých schopnostech. My věříme ve vlastní uzdravující sílu a víme, že všechny ji máme v sobě. Proč tatínci? Protože bereme ohledy. Ze svých vlastních zkušeností známe, že občas byl tatínkům a dětem vstup na kurzy "zakázán". Proto my tatínky vítáme.Určitě nás obohatí svými zkušenostmi a svým úhlem pohledu. Víme, že muži umí být velmi kreativní a hraví. No a děti? Ty přece chtějí být u všeho, kde jsme my :-)

Čtení, psaní, počty, učení, nesoustředěnost, častá nachlazení, ploché nohy, hrbení se? Díky jednoduchým cvikům a trikům se naučíte pomáhat svým dětem jasněji myslet, umět se soustředit, odstranit únavu, nabíjet je pozitivní energií…. Za krátkou dobu sami uvidíte první výsledky v podobě lepších známek i sebevědomí Vašeho dítěte. Účastníci našeho prvního kurz viděli zlepšení o 90%. V tomto kurzu se seznámíte s tajnými komunikačními technikami, kineziologickými cviky, natrénujete cvičení na ploché nohy, rovná záda a spoustou dalšího..

Stres se může projevit jako např.:

• časté nachlazení, chřipky, angíny
•„nevhodné” chování
• učíte se s pláčem
• hyperaktivita
• nesoustředěnost
• dyslexie, dysgrafie…
• nevzhledný pravopis
• ranní zdržování odchodu do školy či školky….zajisté, symptomů  je mnohem více

Co  si z kurzu odnesete?

• schopnost aktivněji naslouchat
• budete umět zadávat nová slovní spojení
• osvojíte si techniku napodobování a soustředění
• naučíte se důležité kineziologické cviky pro snadnější učení
• motivaci jak netradičním způsobem rozvíjet dětský talent.
• cviky na ploché nohy a rovná záda
• náměty na kreativní meditace
• získáte info o RAW stravě a …další překvapení

Pokud nemáte hlídání pro Vaše děti, nebo je prostě chcete mít stále sebou, jsou vítány. Abyste si víkend patřičně užili, máme pro děti zajištěný bohatý tvořivý program v podobě pečení perníčků, her, vycházek…můžete si vyrobit adventní věnce a spoustu dalších ozdob – ukážeme jak (vše v ceně kurzu).  Cena za jednoho prcka je symbolických 500,- Kč. Ubytování  a celý kurz bude probíhat v rodinném duchu v malebné chaloupce s krbem a saunou. Jídlo si můžete uvařit, přivézt nebo si zajít o 500m vedle.

V ceně kurzu je zahrnuto ubytování, pracovní materiál. Není zahrnuta strava.  

Počet míst je omezen kapacitou chalupy. Maximální počet lůžek je 15. 

Cena: 3.490,-Kč / osobu

Místo: Nové Město na Moravě - Kuklík

Pro detailní informace k organizaci kurzu mi prosím obratem napište na k.slavickova@volny.cz nebo volejte 608 412 204

Těšíme se na Vás

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.