Již obsazen Srdečně Vás zvu na další prožitkový den - DEN OČIMA DÍTĚTE. Vrátíte se do světa fantazie, prožijete si sebe sama, budete si hrát a něco se naučíte. Co si odnesete? Přece to, pro co si přicházíte. 

Komu je určen?: Pro vás, kteří řešíte jakýkoliv vztah (partner,dítě, práce), účel života, ale také vám, kteří máte touhu na sobě pracovat, posouvat se a objevovat.

 


 

Kurz:
- je pouze pro malou skupinu max. 6- 8 lidí.
- probíhá 21.4.2018 od 9:00 a předpokládaný konec bude kolem +- 18:00hod.

Co budete potřebovat?:
Přineste si jeden obrázek, fotku nebo věc, která je pro Vás nějakým způsobem důležitá nebo jedinečná.  Dále šátek na oči, pohodlné oblečení (tepláky, volnou sukni…), deku. Budeme se pohybovat a sedět/ležet na zemi.

Ujasněte si, co byste rádi vyřešili a co Vás trápí. Kam se potřebujete posunout…..

Program bude zhruba následovný:

9:00 zahájení, 9:30 pohybová meditace, 11:10 první hra s podvědomím – záměna rolí, mediumita, dálkové vidění, motivační cesta, 13:00-14:00 přestávka na oběd, 14:00 pohybová meditace, 15:00 – 18:00 postavení vašeho tématu, hry s podvědomím.

Dopolední program je naplánován tak, abychom co nejvíce vyčistili hlavu před odpoledním hlavním programem.

Cena: 1400,-Kč/osobu
K dispozici bude káva, čaj, voda z kohoutku. V rámci přestávky si můžete zajít na oběd, nebo si přineste vlastní.

„V tichu se potkáváme s existencí – slova, jazyk - vytvářejí hranice. Být v tichu znamená stát se dutým bambusem. A zázrak nastane když, v okamžiku, kdy je z tebe dutý bambus, sestoupí do tebe hudba, která není tvá. Prochází skrze tebe – patří celku. Její krása je nezměrná, její extáze je obrovská. … A pro mě, hudba je konečnou zkušeností, poslední požehnání, nejvyšším rozkvětem tvého vědomí.”

Osho: The Transmission of the Lamp
 

Těším se na Vás.

 

 

Jste tím, kým si přejete být? Žijete život, který jste si vysnili? Děláte to, co Vás naplňuje? Podporuje Vás okolí? Co vidíte kolem sebe a co byste si přáli vidět? Co Vám říká Váš vnitřní hlas a co Vám říkají druzí? Máte vše v souladu? Ne? Potom, Vás srdečně zveme na interaktivní, tvořivý kurz

PŘIZNEJ SI                                                                                                                                                   

První krok je propojit v sobě kvality svých rodičů. V období dětství jsme si vytvářeli podobu sebe sama podle toho, jak na nás reagovalo okolí. Dále nám také říkali, jak bychom měli vypadat, chovat se, vystupovat. Znáte to? V období dospívání jsme se pokoušeli zjistit pravdu o sobě, protože už nastal čas být "autoritám" rovnocenný. Jenže většina těchto pokusů skončila v nepřátelství, nepřijetí a strachu ze ztráty. Proto jsme se raději stáhli do role, ve které jsme pro ty druhé přijatelní nebo do role, která je pro nás bezpečná.

 " Přiznejme si.." , že rozumět životu není snadné a někdy pochybujeme sami o sobě. Abychom lépe rozuměli a pochopili určité souvislosti, nejdříve potřebujeme objevit sebe sama. Pokud si přiznáme slabé i silné stránky, můžeme se učit, rozvíjet a růst.

Budeme mapovat různé roviny a časy našeho života, uvolňovat nepotřebné a doplňovat tím, co tam patří a co nás posune dále...

Připravili jsme pro Vás několik sobotních mini kurzů, díky kterým můžete objevit nové možnosti, skrytý talent, kvality, charakter a ještě mnohem více.

 

1. Kdo jsem

termín a: sobota 20.5. začátek ve 14:00 předpokládaný konec 18:00-obsazen

termín b: sobota 10.6. začátek ve 14:00 předpokládaný konec 18:00- obsazeno

cena: 700,- Kč / osobu

místo: Brno

(kurz je pro maximálně 10 účastníků.  Je vhodný i pro děti od 10 let. )

Téma kurzu:

Každý z nás má v sobě 50% z matky a 50% z otce. Jsme spojením jejich jedinečností. Ovšem kdo z nás miluje své rodiče naprosto bezvýhradně? Jednoho z rodičů máme, možná, tak nějak radši.  Přiznejme si, že někdy nám jejich chování, vystupování nebo projev vadí/ vadil.  Dnes už možná méně. Naučili jsme se něco přijmout, a když teď máme vlastní děti, umíme se na některé věci dívat jejich očima. Jenže, jako děti jsme to viděli jinak. Řekli jsme si, že až budeme velcí, nebudeme jako oni. A opravdu jimi nejsme? Neodpíráme si tak určitou kvalitu, kterou popíráme, že máme?

Záměrem tohoto kurzu je podívat se detailněji na své rodiče a tím na sebe sama. Pokud něco odsuzuji, nedovolím sám sobě určité způsoby chování, které mi můžou v mnohém život usnadnit. Tak proč si ho dál komplikovat?

Budeme zapojovat intuici, rozvíjet kreativitu. Budeme kreslit, použijeme tarotové kary,  uděláme si rozbor charakteru….. Jednoduše - budeme si hrát a objevovat. 

Co potřebujete:

svou duši a své tělo, chuť a náladu hrát si a objevovat, barevné pastelky, velký blok A4, fotografii matky a otce, fotografii sám sebe. Dobrovolně si můžete přinést: fotografii své rodiny nebo těch, které máte rádi, talismany, amulety, šperky…

Jste zvědaví, jaké budou další stupně? Nechte se překvapit. Ale abychom Vás naladili, vidíme to takto: 1.kdo jsem 2.Kde jsem 3.Kam jedu 4.Čím jedu 5.S kým 6.Na jaký pohon 7.Navigace 8.Cesta.

Kurzem Vás budou provázet dvě zkušené ženy, proškolené především životem s více než 16 ti letým výcvikem

facilitátor, konstalační terapeut a odborný poradce pro rodinu a dítě: Mgr. Sylva Brillante (kineziologie, konstalační techniky)​                                                                                                                                  facilitátor a kouč: Kamila Slavíčková ( kineziologie, NLP, Bachova květová terapie )

Závazné přihlášky prosím zasílejte na email.: k.slavickova@volny.cz

Pokud se přihlásíte a nemůžete se z nějakého důvodu kurzu účastnit, můžeme po Vás požadovat částečnou úhradu za rezervaci místa.

www.kineziologiebrno.cz

 

Kurz: 25.-27.11.2016

Další zážitkový víkendový kurz je určen rodičům. Chcete pomoci svým dětem zvládat stres, zvyšovat jim sebevědomí a usnadnit proces učení? Chcete se naučit netradiční způsoby jak zatočit s nachlazením, teplotou, rýmou a umět pár udravujících cviků pro tělo i duši ? 

 

ŽENY ŽENÁM - tatínci a děti vítány - KOMUNIKACE BEZ PORAŽENÝCH

Proč ženy ženám? - Protože jsme tři úspěšné ženy, které se chtějí podělit a předat to nejlepší ze sebe těm ženám, které občas pochybují o svých schopnostech. My věříme ve vlastní uzdravující sílu a víme, že všechny ji máme v sobě. Proč tatínci? Protože bereme ohledy. Ze svých vlastních zkušeností známe, že občas byl tatínkům a dětem vstup na kurzy "zakázán". Proto my tatínky vítáme.Určitě nás obohatí svými zkušenostmi a svým úhlem pohledu. Víme, že muži umí být velmi kreativní a hraví. No a děti? Ty přece chtějí být u všeho, kde jsme my :-)

Čtení, psaní, počty, učení, nesoustředěnost, častá nachlazení, ploché nohy, hrbení se? Díky jednoduchým cvikům a trikům se naučíte pomáhat svým dětem jasněji myslet, umět se soustředit, odstranit únavu, nabíjet je pozitivní energií…. Za krátkou dobu sami uvidíte první výsledky v podobě lepších známek i sebevědomí Vašeho dítěte. Účastníci našeho prvního kurz viděli zlepšení o 90%. V tomto kurzu se seznámíte s tajnými komunikačními technikami, kineziologickými cviky, natrénujete cvičení na ploché nohy, rovná záda a spoustou dalšího..

Stres se může projevit jako např.:

• časté nachlazení, chřipky, angíny
•„nevhodné” chování
• učíte se s pláčem
• hyperaktivita
• nesoustředěnost
• dyslexie, dysgrafie…
• nevzhledný pravopis
• ranní zdržování odchodu do školy či školky….zajisté, symptomů  je mnohem více

Co  si z kurzu odnesete?

• schopnost aktivněji naslouchat
• budete umět zadávat nová slovní spojení
• osvojíte si techniku napodobování a soustředění
• naučíte se důležité kineziologické cviky pro snadnější učení
• motivaci jak netradičním způsobem rozvíjet dětský talent.
• cviky na ploché nohy a rovná záda
• náměty na kreativní meditace
• získáte info o RAW stravě a …další překvapení

Pokud nemáte hlídání pro Vaše děti, nebo je prostě chcete mít stále sebou, jsou vítány. Abyste si víkend patřičně užili, máme pro děti zajištěný bohatý tvořivý program v podobě pečení perníčků, her, vycházek…můžete si vyrobit adventní věnce a spoustu dalších ozdob – ukážeme jak (vše v ceně kurzu).  Cena za jednoho prcka je symbolických 500,- Kč. Ubytování  a celý kurz bude probíhat v rodinném duchu v malebné chaloupce s krbem a saunou. Jídlo si můžete uvařit, přivézt nebo si zajít o 500m vedle.

V ceně kurzu je zahrnuto ubytování, pracovní materiál. Není zahrnuta strava.  

Počet míst je omezen kapacitou chalupy. Maximální počet lůžek je 15. 

Cena: 3.490,-Kč / osobu

Místo: Nové Město na Moravě - Kuklík

Pro detailní informace k organizaci kurzu mi prosím obratem napište na k.slavickova@volny.cz nebo volejte 608 412 204

Těšíme se na Vás

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.