Kineziologické kurzy Carol Ann Hontz v Brně. PROMĚNY

Plánované kurzy:

     - MENTÁLNÍ ZAOSTŘENÍ 12. - 13.6. 2021 cena 3800,-Kč
    
   
 

Mentální zaostření:
Tento kurz je základním úvodem do aplikované kineziologie. Naučíte se, jak používat svalový test (bio-zpětnou vazbu), časovou regresi (navrácení se do času vzniku Vašeho stresu, stresové situace) a dalších pár technik pro jemné odstranění tohoto stresu. Během tohoto kurzu praktickými ukázkami a samotným zkoušením se naučíte základní kroky kineziologické práce. Více info na fb.kineziologiebrno.cz

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta.

kdy: 12.-13.6.2021

kde: Brno

Kolik: 3800,- za oba dva dny

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování výcviku..

 

Plazmová energie - termín se připravuje

-          Pokračující jednodenní kurz z edice Proměny. Je určen pouze těm, kteří mají za sebou vstupní kurz Mentálního zaostření. Jedná se o jednodenní kurz, kde se podíváme na TVORBU REALITY a práci s energií. Tento kurz je zaměřen na odstranění bloků při práci s energiemi, energetickým léčením. Rozvzpomenete se na své jedinečné schopnosti a na vše, co jste jako děti zažívaly. Jak jste mluvili s vílami, jednorožci, skřítky, anděly, duchy….pojďme udělat naši planetu opět pohádkovou.

Kdy?sobota 21.11.2020

Kde? Brno

Kolik? 1900,-Kč

 

 

 

 

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.