Kineziologický kurz pro děti

La Dítko

Kurz je souborem kineziologických kineziologických cviků a je určen všem dětem ve věku od 7 do 12let, které mají problémy ve škole, s učením, vztahy. Všem dětem, které mají nízké sebevědomí, nevěří si, ale také dětem s ADD,ADHD a DYS poruchami. Tyto kurzy budou probíhat v pátek, ve skupině max. 6 dětí. Děti na každém setkání dostanou nástroje, jak na svém problému pracovat, co můžou dělat před písemkou nebo v momentě nervozity a stresu z učení. Rodič dostane individuální zpětnou vazbu na své dítě. 

 *Myslíš si a říkáš, že se to nikdy nenaučíš, že to nezvládneš?, *Nevěříš ve změnu k lepšímu? Tak potom věř, že na tomto kurzu získáš dost zručnosti na to, aby ses o sebe postaral, aby sis sám pomohl, když se ti nedaří ve škole, když se ti nechce učit, když máš strach něco říct nebo udělat, když se často hněváš, zlobíš na sebe nebo ostatní.

 MÁŠ PROBLÉM a TY SÁM MÁŠ ŘEŠENÍ.

 TY VÍŠ, CO JE PRO TEBE DŮLEŽITÉ.

 DÁVÁM TI DŮVĚRU, ŽE VÍŠ, CO POTŘEBUJEŠ

Jsou pro tebe připravena: skripta, sada motivačních karet, karty barev, magnetky, kamínky, harmonizační mandaly,svačinka a mnoho dalšího

Obsah základního kurzu pro děti:

1. stupeň - ** Chování** - "Jak se cítím, když přijde na řadu téma 'Uč se!'?"

2. stupeň - **Věková recese** - "Vždy jsem se cítil při učení 'nějak divně'."

3. stupeň - **Středová linie** - "Proč si některých slov nevšimnu, proč dělám méně chyb na začátku než na pravé straně nebo níže v textu?"

4. stupeň - **Sebejistota, sebeúcta, sebevědomí** - "Velmi dobře vím, že to celé dobře ovládám, ale neodvažuji se mluvit." nebo "Nejprve to napíši dobře, ale následně to 'opravím' s chybou."

4x se sejdeme na 3 hodiny ve frekvenci 1x týdně ve skupině. Kurz je možné absolvovat i jednotlivě, ale připravíš se tak o velkou skupinovou legraci.

Stupně na sebe obsahově navazují.

Cena kurzu: 3600,-Kč

Místo: Brno

 

Aktuálně proběhne víkenový pobyt:

 Pro vaše dítka, máme skvělá ladítka. Když se dítko rozladí, naše hry ho naladí. Rodič to je hlavní ladič. Proto dáváme na vědomí rodičům o našem kurzu ladičů..... JJ

Pro vaše děti jsme připravili víkendový pobyt plný kineziologických her a cviků. Děti naučíme, jak pracovat se stresem spojeným s učením. Filozofii metody je naučit děti, jak si pomoci, když mají problémy ve škole, s učením, spolužáky, učitelem, strach ze zkoušek apod. Cílem je děti naučit definovat pocity, které se v nich odehrávají a dát jim nástroje, díky kterým se budou opět cítit v celistvosti a jednotě samy se sebou i okolím. Začnou věřit ve své schopnosti. Vytvoří si samy pro sebe bezpečný prostor k učení i nový postoj ke škole a učení.

 Pro koho?          Děti 8-12 let, kterým se nedaří ve škole, nechce se jim do učení, když mají strach něco říct nebo se projevit, když mají potřebu se zlepšit…….

 Kdy?        22.-24.4.2022 (22.4. příjezd od 16:00, odjezd 24.4. 13:00)

Kde?        Kuklík, Chata v krásné přírodě Vysočiny

cena?      4200,-Kč včetně ubytování, celodenní stravy a pomůcek. V ceně je též zahrnuta cca 3hodinová schůzka s rodiči, kde vysvětlíme, jaké nástroje děti dostaly, jak je používat a ukázka, jak efektivní tyto nástroje jsou.

 

 Kurz vede speciální pedagog bc. Kamila Slavíčkova a bc. Martina Střechová,

Otázky, které vám pomůžou k rozhodnutí, zda je tento víkendový pobyt pro vaše dítě ta správná volba……..Víte,  jak se dítě cítí, když přijde na řadu téma "**Uč se!**?".  Myslí si a říká, že se to nikdy nenaučí, že to nezvládne? Nevěří ve změnu k lepšímu? Na tomto víkendovém pobytu získá dost zručnosti na to, aby se o sebe postaralo, aby si samo pomohlo:

- když se mu nedaří ve škole, když se mu nechce učit, když má strach něco říct nebo udělat, když se často hněvá, zlobí se na sebe nebo ostatní.

 

Pro bližší info pište na email: k.slavickova@volny.cz nebo volejte na tel.: 608412204

 

 

 

 

 

 

Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.